5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: vai “Hertha” izcīnīs pirmos punktus?

Bočuma, 18:30 @ 12.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vācijas 2. Bundeslīgas čempione “Bochum” Bundeslīgā pēc 11 gadu pauzes atgriezusies ar vienu uzvaru trīs spēlēs, mājās uzveicot “Mainz” (2:0) un zaudējot Volfsburgā (0:1) un Ķelnē (1:2), bet Berlīnes “Hertha” ir vienīgā komanda līgā, kurai vēl nav neviena punkta. Galvaspilsētas klubs ir zaudējis tām pašām “Koln” (1:3) un “Wolfsburg” (1:2), bet pirms izlašu pauzes saņēma pērienu Minhenē – 0:5 pret čempioni “Bayern”.

Berlīnes “Hertha” sniegums, vismaz pirmajās divās kārtās, bija labāks nekā iegūtie rezultāti. Ķelnē xG rādītāji bija 2,11 pret 1,63 par labu “Hertha”, bet mājās pret “Wolfsburg” – 1,17 pret 0,56 par labu “Hertha”. Kopumā prognozētais punktu skaits bija 3,82, tādējādi “Hertha” bijis liels pamats būt neapmierinātai ar nullīti. Tikmēr “Bochum” abos zaudējumos xG rādītājā atpalika krietni (0,30 pret 2,79 Volfsburgā un 0,72 pret 2,91 Ķelnē), bet uzvarā pār Maincu bija tikai nedaudz ražīgāka (1,05 pret 0,82). “Bochum” potenciāli iegūstamais punktu skaits bija 1,84.

Abās komandās netrūkst iztrūkumu. “Bochum” joprojām būs bez pamatsastāva aizsargiem Kristiana Gamboas un Maksima Laiča un japāņu uzbrucēja Takumas Asano, bet “Hertha” nebūs vadošo uzbrucēju Kšištofa Pjonteka un Stevana Jovetiča, kuru prombūtnē pirmoreiz pamatsastāvā varētu iziet kāds no vasaras jaunieguvumiem Marko Rihtera (no Augsburgas nopirkts par 7,1 miljonu) un Ishāka Belfodila. Trūkstošo spēlētāju sarakstā ir arī Mārvins Platenhārts, Martons Dardai, Rūne Jarstains un Deivijs Zelke.

Prognozēju, ka “Hertha” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Hertha” uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Hertha" uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients2.55
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas2
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-4,18
Prognozes284
Precīzas131
Zaudētas149
Atgrieztas4
Peļņa:-10,12

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu