Prognoze: vai “Hertha” izcīnīs pirmos punktus?

Bočuma, 18:30 @ 12.09.2021

Prognoze precīza!

Vācijas 2. Bundeslīgas čempione “Bochum” Bundeslīgā pēc 11 gadu pauzes atgriezusies ar vienu uzvaru trīs spēlēs, mājās uzveicot “Mainz” (2:0) un zaudējot Volfsburgā (0:1) un Ķelnē (1:2), bet Berlīnes “Hertha” ir vienīgā komanda līgā, kurai vēl nav neviena punkta. Galvaspilsētas klubs ir zaudējis tām pašām “Koln” (1:3) un “Wolfsburg” (1:2), bet pirms izlašu pauzes saņēma pērienu Minhenē – 0:5 pret čempioni “Bayern”.

Berlīnes “Hertha” sniegums, vismaz pirmajās divās kārtās, bija labāks nekā iegūtie rezultāti. Ķelnē xG rādītāji bija 2,11 pret 1,63 par labu “Hertha”, bet mājās pret “Wolfsburg” – 1,17 pret 0,56 par labu “Hertha”. Kopumā prognozētais punktu skaits bija 3,82, tādējādi “Hertha” bijis liels pamats būt neapmierinātai ar nullīti. Tikmēr “Bochum” abos zaudējumos xG rādītājā atpalika krietni (0,30 pret 2,79 Volfsburgā un 0,72 pret 2,91 Ķelnē), bet uzvarā pār Maincu bija tikai nedaudz ražīgāka (1,05 pret 0,82). “Bochum” potenciāli iegūstamais punktu skaits bija 1,84.

Abās komandās netrūkst iztrūkumu. “Bochum” joprojām būs bez pamatsastāva aizsargiem Kristiana Gamboas un Maksima Laiča un japāņu uzbrucēja Takumas Asano, bet “Hertha” nebūs vadošo uzbrucēju Kšištofa Pjonteka un Stevana Jovetiča, kuru prombūtnē pirmoreiz pamatsastāvā varētu iziet kāds no vasaras jaunieguvumiem Marko Rihtera (no Augsburgas nopirkts par 7,1 miljonu) un Ishāka Belfodila. Trūkstošo spēlētāju sarakstā ir arī Mārvins Platenhārts, Martons Dardai, Rūne Jarstains un Deivijs Zelke.

Prognozēju, ka “Hertha” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Hertha” uzvara 3:1

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Hertha" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Likmes
12
Precīzas
1
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
230
Precīzas
103
Zaudētas
123
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT