Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Vācija tiks tālāk

Londona, 19:00 @ 29.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionāta futbolā priekšpēdējā astotdaļfināla cīņā gaidāms ļoti interesants duelis, jo savā starpā tiksies komandas, kas pretendē uz triumfu visā turnīrā jeb Anglija un Vācija. Neliela priekšrocība ir angļiem, jo mačs norisināsies Vemblija stadionā.

Anglija šajā turnīrā līdz galam nav pārliecinājusi. Izcīnītas divas minimālas uzvaras, tāpat spēlēts neizšķirti ar Skotiju. Vācijai turnīra ievadā zaudējums pret Franciju, savukārt pret Portugāli vācieši demonstrēja labu futbolu, kā rezultātā izdevās atspēlēties un kopumā gūt četrus vārtus. Pēdējā mačā Vācija nebija tālu, lai piedzīvotu zaudējumu un noslēgtu turnīru, taču izdevās pret ungāriem izlīdzināt rezultātu.

Kopumā jāsaka, ka neticu angļu spēkam, kuri spēlē pragmatisku futbolu un nespēj attīstīt uzbrukumu, par ko liecina tikai divi gūtie vārti grupā. Uzskatu, ka Anglija netiks līdzi Vācijas ātrumiem, turklāt pēdējās piecās savstarpējās spēlēs vācieši zaudējuši tikai pārbaudes mačos.

Prognozēju, ka Vācija uzvarēs pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: Anglijas uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Vācijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.05
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71