Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Eirolīgas prognoze: “Efes” ir ieskrējušies

Stambula, 19.30 @ 02.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Stambulas “Anadolu Efes” komanda ir ieskrējusies – jau deviņi panākumi pēc kārtas visos turnīros. Iepriekšējā nedēļā viegli uzveikta arī “Fenerbahche” komanda (106:76). Viss liecina uz to, ka treneris Ergins Atamans komandu sagatavojis uz sezonas svarīgākajām spēlēm.

Vienība burtiski lido laukumā un spēj gūt daudz punktus. Lieliskā formā ir serbs Vasilje Micičs, kurš “Fenerbahche” grozā sabēra 37 punktus.

Arī “Valencia” ir labi komplektēta komanda, kas pierādījusi, ka var uzvarēt jebkuru pretinieku, tomēr tai trūkst stabilitātes. Labas spēles var mīties ar neizteiksmīgām. Piemēram, iepriekšējā Eirolīgas kārtā tika pārspēts Sanktpēterbugras “Zenit”, bet uzreiz čempionātā zaudēts “MoraBanc Andorra” komandai.

Šāds scenārijs komandu pavada visas sezonas garumā: tiek uzvarētas tādas komandas kā Madrides “Real”, bet pēc tam zaudēts Lionai, “Žalgirim” un Atēnu “Panathinaikos”.

Nesaku, ka tikko nosauktās komandas ir vājas, tomēr, ja “Valencia” tēmē uz augstākajiem plauktiem, tad jāuzvar spēles, kur komandai atvēlēts favorīta statuss. Uzskatu, ka “Efes” mājās turpinās “spridzināt” uzbrukumā un pārspēs viesus no Valensijas.

Prognozēju, ka “Efes” izcīnīs uzvaru un kopā abas komandas gūs vismaz 167 punktus. Jā, šis “over” ir visai augsts, ja skatamies uz komandu vidēji ielaistajiem/gūtajiem punktiem, tomēr esmu visai pārliecināts, ka arī otrdienas vakarā abām komandām visai labi kritīs.

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” uzvara 99:83

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Efes" uzvara + vairāk par 166.5 punktiem spēlē
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.80
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29