Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “United” un “Everton” tiks pie uzvarām

Mančestra, 14:30 @ 25.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Anglijas Premjerlīgas sestdienas cīņās manu uzmanību piesaistījušas divas spēles. Mančestras “United” savā laukumā uzņems “Aston Villa”. Sarkanie velni ir uz laba viļņa, neskatoties uz to, ka otrais sastāvs piedzīvoja zaudējumu Līgas kausā pret “West Ham”.

Spēlējot visiem labākajiem, uzvara pret “Aston Villa” ir jāizcīna, turklāt pēdējās 19 savstarpējās spēlēs “Aston Villa” izcīnījusi tikai vienu uzvaru. Nevar aizmirst Krištianu Ronaldu efektu, kurš izmaina visu “United” spēli. Prognozēju, ka Mančestra izcīnīs uzvaru.

Citā spēlē tiksies “Everton” un “Norwich City”. Pēdējos divos mačos, ieskaitot Premjerlīgu un Līgas kausu, “Everton” piedzīvojusi neveiksmes, tāpēc būs papildu motivācija uzvarēt, turklāt šo maču komanda aizvadīs savā laukumā.

“Norwich” spēle nepārliecina, taču pēdējās divās spēlēs “Everton” laukumā pratusi izcīnīt uzvaras. Šo faktu Liverpūles komandas spēlētāji noteikti nebūs palaiduši garām, tāpēc maksimāli gatavi uzvarēt. Prognozēju, ka “Everton” izcīnīs uzvaru.

Ekspreša prognoze: “Manchester United” (1,38) x “Everton” (1,65) uzvaras.

Prognoze neprecīza: “Aston Villa” uzvara 1:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Manchester United" x "Everton" uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.32
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71