Kazaņa, 19:30 @ 05.06.2021

Prognoze neprecīza!

VTB līgas fināls vienmēr ir saistošs notikums. Šogad tajā spēkus mēro Tatarstānas pārstāve Kazaņas “Unics” un galvaspilsētas komanda Maskavas CSKA. Zīmīgi, ka abas komandas trenē Grieķijas speciālisti.

“Unics”, kuru vada Dmitris Prifitis, kopumā aizvada ļoti saturīgu sezonu. Pusfinālā trīs spēlēs tika pārspēta Krasnodaras “Kuban Lokomotiv” vienība, bet Eirokausā vienībai aizspēlējās līdz finālam. Noskaņojums komandā ir ļoti labs, kamēr CSKA sezona bijusi ļoti saraustīta un “kā pa kalniem”.

CSKA, kuru savukārt vada Dmitris Itudis, VTB līgas pusfinālā spēlēja ar Sanktpēterburgas “Zenit” komandu, četru spēļu sērijā, uzvarot ar 3-1.

Uzvara VTB līgā ir vienīgā iespēja CSKA komandai sezonu noslēgt uz pozitīvas nots, jo sezonas laikā, kā arī Eirolīgas “Final Four”, līdzjutēji tika biežāk sarūgtināti nekā iepriecināti. Tāpat uzskatāms, ka trenera vieta var kļūt nedroša, ja panākums netiks izcīnīts.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Domāju, ka “Unics” nav uzskatāma par tik lielu šī dueļa pastarīti kā uzskata bukmeikeri. Komandai ir laba aizsardzība, bet šajā sezonā pierādījies, ka CSKA var zaudēt arī tādām komandām kā Tallinas “Kalev”. Prognozēju, ka “Unics” izrādīs kvalitatīvu pretsparu un to izdarīs dēļ aizsardzības. Nesagaidu ļoti rezultatīvu basketbolu, tādēļ, prognozēju, ka Kazaņas komanda spēs CSKA noturēt zem 82 punktiem.

Prognoze neprecīza: CSKA guva 85 punktus

Prognoze: CSKA zem 81.5 punktiem
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
52
Precīzas
29
Zaudētas
23
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT