Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Unics” aizsardzība ir līmenī

Kazaņa, 19:30 @ 05.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

VTB līgas fināls vienmēr ir saistošs notikums. Šogad tajā spēkus mēro Tatarstānas pārstāve Kazaņas “Unics” un galvaspilsētas komanda Maskavas CSKA. Zīmīgi, ka abas komandas trenē Grieķijas speciālisti.

“Unics”, kuru vada Dmitris Prifitis, kopumā aizvada ļoti saturīgu sezonu. Pusfinālā trīs spēlēs tika pārspēta Krasnodaras “Kuban Lokomotiv” vienība, bet Eirokausā vienībai aizspēlējās līdz finālam. Noskaņojums komandā ir ļoti labs, kamēr CSKA sezona bijusi ļoti saraustīta un “kā pa kalniem”.

CSKA, kuru savukārt vada Dmitris Itudis, VTB līgas pusfinālā spēlēja ar Sanktpēterburgas “Zenit” komandu, četru spēļu sērijā, uzvarot ar 3-1.

Uzvara VTB līgā ir vienīgā iespēja CSKA komandai sezonu noslēgt uz pozitīvas nots, jo sezonas laikā, kā arī Eirolīgas “Final Four”, līdzjutēji tika biežāk sarūgtināti nekā iepriecināti. Tāpat uzskatāms, ka trenera vieta var kļūt nedroša, ja panākums netiks izcīnīts.

Domāju, ka “Unics” nav uzskatāma par tik lielu šī dueļa pastarīti kā uzskata bukmeikeri. Komandai ir laba aizsardzība, bet šajā sezonā pierādījies, ka CSKA var zaudēt arī tādām komandām kā Tallinas “Kalev”. Prognozēju, ka “Unics” izrādīs kvalitatīvu pretsparu un to izdarīs dēļ aizsardzības. Nesagaidu ļoti rezultatīvu basketbolu, tādēļ, prognozēju, ka Kazaņas komanda spēs CSKA noturēt zem 82 punktiem.

Prognoze neprecīza: CSKA guva 85 punktus

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: CSKA zem 81.5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29