Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze uz Eirolīgas spēlēm: nav sagaidāma augsta rezultativitāte

Madride, 22:00 @ 25.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pēc izlašu pauzes atgriežas Eiropas basketbola galvenais turnīrs – ULEB Eirolīga. Atsākas aktīvi, jo gan ceturtdien, gan piektdien tiek aizvadītas virkne spēles.

Ceturtdienas vakaram piedāvāju ekspresi no divām spēlēm.

Pireju “Olympiacos” pret Maskavas CSKA, 21:00

Tiekas divas vienības, kuras atrodas turnīra tabulas dažādos galos, tomēr abām ir diezgan lielas problēmas pēdējā laikā. “Olympiacos” nav varējis uzvarēt iepriekšējās piecas spēles, kamēr CSKA pēc labā sezonas starta piemeklējušas līdzīgas grūtības. Iepriekšējās piecās spēlēs visos turnīros tikai viens panākums.

Komandai nevarēja palīdzēt tādi spēlētāji kā Džeimss, Šengelija un Milutinovs. Arī šajā spēlē pēdējie divi ir uz jautājuma zīmes. Abu komandu pirmajā duelī Eirolīga abas spēja savākt kopā tikai 141 punktu. Šovakar gaidāms līdzīgs scenārijs: bez līderiem, bez uzvaru ritma, komandām būs grūti rādīt augstu rezultativitāti visas spēles garumā. Prognozēju kopā zem 164,5 gūtiem punktiem. (1,50 koef. Optibet)

Madrides “Real” pret Kauņas “Žalgiris”, 22:00

Šajā sezonā vairākas reizes lieliski izgājusi likme liekot uz “Real” underiem. Šis trends skaidrojams ar iepriekšējo sezonu komandas motora Fakundo Kampaco pārcelšanos uz NBA. Karaliskais klubs vēl nav spējis atrast pilnvērtīgi aizstājēju, tādēļ ne vienmēr komanda spēj rādīt tik rezultatīvu basketbolu kā no viņiem sagaida bukmeikeri. Tāpat pretī stājas lietuviešu aizsardzība ar lielu vēlmi iekļūt Eirolīgas “play off” turnīrā. Tāpat jāpiemin, ka “Real” piedzīvojuši divas zaudējumus pēc kārtas. Ne pret “Barcelona” (73:88), ne pret “Valencia” (78:89) komanda nespēja pārkāpt 80 punktu slieksni.

Jā, komanda ir favorīte uz uzvaru spēlē, tomēr neuzskatu, ka uzvara šajā sezonas brīdī nāks viegli un rezultatīvi. Mana prognoze, ka izliktā līnija uz “Real” gūtajiem punktiem “zem 83.5” ir adekvāts piedāvājums ar koeficients: 1,75 (Optibet).

AK ekspresis, koeficients 2,62:
“Olympiacos” – CSKA under 164,5
Madrides “Real” under 83,5

Prognoze precīza: “Olympiacos” – CSKA:74:75 un Madrides “Real” – “Žalgiris” 70:58

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Eirolīgas ekspresis
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.62
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29