5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Ukraina tiks galā ar somiem

Helsinki, 19:00 @ 09.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ukrainas futbola izlase Pasaules kausa atlases sākusi diezgan unikāli, neizšķirti nospēlējot visos piecos mačos – 1:1 pret Franciju (divreiz!), Somiju un Kazahstānu un 2:2 Kazahstānā. Turklāt četrās spēlēs Ukraina bija vadībā un kopumā vadību izlaida piecas reizes – visas no tām otrajā puslaikā, trīs no tām pēdējās 16 minūtēs. Ja vēl atminas pēdējo septembra spēli, kompensācijas laikā izlaižot uzvaru pārbaudes spēlē Čehijā (atkal 1:1)…

Pamatlaikā ukraiņi nav uzvarējuši sešās spēlēs pēc kārtas, taču ar to visu viņi pašlaik ir grupas vicelīderi, ievērojami atpaliekot no Francijas, toties labākas vārtu starpības dēļ apsteidzot savu sestdienas pretinieci Somiju. Tiesa gan, gan somi, gan par diviem punktiem atpaliekošie bosnieši ir aizvadījuši par spēli mazāk, un bosniešiem ar ukraiņiem vēl atlikušas abas savstarpējās kaujas. Tā ka visa cīņa par visdrīzāk otro vietu grupā vēl ir priekšā.

Ukraiņiem būtu ļoti vēlams beidzot sākt uzvarēt, un arī Oleksandra Zinčenko un Ruslana Malinovska prombūtnē sastāvs ir pietiekami jaudīgs, lai tieši Ukrainu uzskatītu par uz papīra otro stiprāko izlasi grupā – ne jau velti tik bieži tieši ukraiņi bija vadībā savās spēlēs, nevis dzinās pakaļ pretiniekiem. Arī Somija, kas 12 maču laikā izcīnījusi tikai divas uzvaras (2-3-7), nebūs vislabākajā virknējumā – mājiniekiem nepalīdzēs Rasmuss Šillers un Daniels O’Šonesijs.

Prognoze precīza: Ukrainas uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Ukrainas uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas2
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-4,18
Prognozes284
Precīzas131
Zaudētas149
Atgrieztas4
Peļņa:-10,12

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu