Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Ukraina izrādīs pretestību

Amsterdama, 22:00 @ 13.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

C grupas favorītu duelis – Nīderlande pret Ukrainu. Nīderlandieši pēc septiņu gadu prombūtnes atgriežas lielajā finālturnīrā. Paaudze mainījusies, izlases sastāvā šobrīd vairāki talantīgi spēlētāji no vietējā čempionātā. Taču Eiropas mēroga zvaigžņu vienai no turnīra mājiniecēm gandrīz nav – var nosaukt tikai Memfisu Depaju, Žoržinju Vijnaldumu un Frenkiju de Jongu. Pirms turnīra Nīderlandei izkrita pamatvārtsargs Silesens un “United” pussargs Van de Beks.

Savukārt Ukraina pārliecinoši aizvadīja kvalifikāciju un parādīja, ka var labi spēlēt pret Top izlasēm, nesen pieveicot Portugāli un Spāniju, kā arī nospēlējot neizšķirti izbraukumā pret Franciju. Valstsvienības galvenās zvaigznes Ruslans Maļinovskis un Oleksandrs Zinčenko vedīs ukraiņus pretī lieliem panākumiem Eiropas čempionātā un kāpēc lai nesāktu uzreiz ar pirmo maču Amsterdamā?

Prognoze neprecīza: Nīderlandes uzvara 3:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Ukrainas dubultiespēja (X2)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.33
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84