40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Turcijas superklubu tikšanās

Stambula, 19:30 @ 03.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā lielu uzmanību pievērsīs divu spēcīgāko Turcijas komandu duelis – “Anadolu Efes” un Stambulas “Fenerbahce”. Eirolīgas čempione “Anadolu Efes”, spēlējot trīs dažādos turnīros, izcīnījusi piecus panākumus pēc kārtas, kamēr Eirolīgā četrās spēlēs ir trīs uzvaras. Turnīra tabulā čempione gan pagaidām ir tikai 9. vietā, taču joprojām tabulā ir Krievijas komandas.

“Fenerbahce” atrodas vienu pozīciju zemāk, un turnīrā piedzīvotas divas neveiksmes pēc kārtas, bet kopumā klubs zaudējis trīs noslēdzošos mačus, ieskaitot pret “Anadolu Efes”, kad komandas tikās Turcijas kausa finālā.

Savā starpā komandas tikušās četras reizes šosezon, un trīsreiz uzvarēja “Anadolu Efes”, turklāt “Fenerbahce” vienīgais panākums nāca sezonas ievadā. Abi 2022. gada dueļi noslēdzās ar vismaz 14 punktu starpību, tāpēc prognozēju, ka “Anadolu Efes” izcīnīs uzvaru ar vismaz astoņiem punktiem (handikaps -7,5).

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 84:79

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -7,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29