40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Turcijas sieviešu volejbola līgas 2. bronzas spēle

Stambula, 15:00 @ 14.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Trešdien Turcijas sieviešu volejbola līgas 2. mačā par trešo vietu tiksies “Eczacibasi” un THY. Pirms trim dienām sēriju ar uzvaru uzsāka THY, kas izcīnīja uzvaru četru setu spēlē ar 25:20, 26:24, 19:25, 25:21.

“Eczacibasi” ir komanda ar lielām ambīcijām, tai ir liela vēsture, kā arī komandas kontā ir visvairāk Turcijas titulu. Šī sezona komanda nav tā labākā, jo neizdevās sastāva komplektācija, tādējādi regulārajā sezonā tika izcīnīta tikai trešā vieta, turklāt augstāk esošās līderes apdraudēt tā arī neizdevās.

THY galvenais sponsors ir “Turkish Airlines”, un komanda ir ar lielām ambīcijām un plāniem. Sastāvā ir vairākas labas volejbolistes, ieskaitot Turcijas izlases pārstāves. Regulāro sezonu THY noslēdza 4. vietā.

Prognozēju, ka THY paliks handikapā jeb nezaudēs kopumā ar vairāk kā 12 punktiem (handikaps +12,5).

Prognoze precīza: THY uzvara

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: THY handikaps +12,5
Veikt likmi
KategorijaVolejbols
Koeficients 1.81
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63