Stambula, 19:30 @ 05.06.2021

Prognoze neprecīza!

Turcijas čempionāta finālā tiekas divas Stambulas super-komandas: “Fenerbahche” un jaunie Eirolīgas čempioni “Anadolu Efes”. Finālsērijas pirmo spēli “Efes” uzvarēja ļoti pārliecinoši – 111:71. Vai otrajā spēlē gaidāms līdzīgs scenārijs?

“Anadolu Efes” ir ļoti labā noskaņojumā, jo uzvarēta Eirolīga. Vienības sniegums ir tuvu ideālam, uzbrukums strādā kā pulkstenis, ko pierādīja arī finālsērijas pirmā spēle. “Efes” šobrīd ir spēcīgākā Eiropas komanda, tomēr negribētos norakstīt arī “Fenerbahce”, jo tā ir komanda, kas varētu sarežģīt dzīvi pretiniekam, neskatoties uz pirmās spēles iznākumu.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

“Fenerbahche”, kas regulāro sezonu noslēdza otrajā vietā un bieži vietējam čempionātam piegāja rezervēti un spēleja ar otro sastāvu, tik un tā savu panāca un finālā iekļuva. Neviens gan no komandas negaida uzvaru turnīrā, jo “Efes” gluži vienkarši ir pārāk labi, tomēr nevar aizmirst, ka arī “Fener” ir komplektēta no izciliem meistariem, piemēram, Nando de Kolo, Marko Guduričs un Jans Veselijs. Domāju, ka šie spēlētāji savu pēdējo vārdu vēl nav teikuši.

Prognozēju, ka otrā spēle nebūs tik viegla pastaiga kā pirmā. “Fenerbahche” darīs visu, lai arī spēles otro puslaiku nospēlētu adekvāti. Jā, komanda var piedzīvot zaudējumu, tomēr uzskatu, ka sagrāve nav gaidāma. 10,5 punktu handikaps uz “Fenerbahche” pusi varētu būt laba prognoze.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 95:73

Prognoze: "Fenerbahche" handikaps +10,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
52
Precīzas
29
Zaudētas
23
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT