Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Turcijas fināls – vai “Fener” ir kaut mazākās izredzes?

Stambula, 19:30 @ 05.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas čempionāta finālā tiekas divas Stambulas super-komandas: “Fenerbahche” un jaunie Eirolīgas čempioni “Anadolu Efes”. Finālsērijas pirmo spēli “Efes” uzvarēja ļoti pārliecinoši – 111:71. Vai otrajā spēlē gaidāms līdzīgs scenārijs?

“Anadolu Efes” ir ļoti labā noskaņojumā, jo uzvarēta Eirolīga. Vienības sniegums ir tuvu ideālam, uzbrukums strādā kā pulkstenis, ko pierādīja arī finālsērijas pirmā spēle. “Efes” šobrīd ir spēcīgākā Eiropas komanda, tomēr negribētos norakstīt arī “Fenerbahce”, jo tā ir komanda, kas varētu sarežģīt dzīvi pretiniekam, neskatoties uz pirmās spēles iznākumu.

“Fenerbahche”, kas regulāro sezonu noslēdza otrajā vietā un bieži vietējam čempionātam piegāja rezervēti un spēleja ar otro sastāvu, tik un tā savu panāca un finālā iekļuva. Neviens gan no komandas negaida uzvaru turnīrā, jo “Efes” gluži vienkarši ir pārāk labi, tomēr nevar aizmirst, ka arī “Fener” ir komplektēta no izciliem meistariem, piemēram, Nando de Kolo, Marko Guduričs un Jans Veselijs. Domāju, ka šie spēlētāji savu pēdējo vārdu vēl nav teikuši.

Prognozēju, ka otrā spēle nebūs tik viegla pastaiga kā pirmā. “Fenerbahche” darīs visu, lai arī spēles otro puslaiku nospēlētu adekvāti. Jā, komanda var piedzīvot zaudējumu, tomēr uzskatu, ka sagrāve nav gaidāma. 10,5 punktu handikaps uz “Fenerbahche” pusi varētu būt laba prognoze.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 95:73

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Fenerbahche" handikaps +10,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29