Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Turcija un Itālija gūs vārtus

Roma, 22:00 @ 11.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionāts startē Romā. Mājiniece Itālija uz turnīru atvedusi komandu, kas trīs gadu laikā nav piedzīvojusi nevienu zaudējumi. Roberto Mančīni ir izdevies organiski iepludināt sastāvā svaigas asinis – Nikola Barela, Fede Kjēsa un Alesandro Bastoni. Svaiguma un jauneklīgas enerģijas netrūkst turkiem, kuriem ir pati jaunākā izlase Eiropas čempionātā.

Kvalifikācijā Turcija prasmīgi spēlējusi pret pasaules Top komandām. EČ kvalifikācijā turki savā laukumā pieveica Franciju, bet martā četras reizes atrada vājās vietas Nīderlandei. Taču pēc tam var sekot neizšķirts pret Latviju vai izrauta uzvara pār Andoru. Turkiem vēl trūkst balansa, stabilitātes, lai sasniegtu lielus mērķus tik konkurētspējīgā turnīrā kā Euro 2020.

Itālijas sērijai atklāšanas mačā jāturpinās, taču kādā brīdī turkiem izdosies noķert pretinieku un gūt vārtus. Itālijas uzvara un abas komandas gūs vārtus – labs komplekts čempionāta ievadam.

Prognoze neprecīza: Itālijas uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Itālijas uzvara un abas komandas gūs vārtus
KategorijaFutbols
Koeficients4.20
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84