Roma, 22:00 @ 11.06.2021

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionāts startē Romā. Mājiniece Itālija uz turnīru atvedusi komandu, kas trīs gadu laikā nav piedzīvojusi nevienu zaudējumi. Roberto Mančīni ir izdevies organiski iepludināt sastāvā svaigas asinis – Nikola Barela, Fede Kjēsa un Alesandro Bastoni. Svaiguma un jauneklīgas enerģijas netrūkst turkiem, kuriem ir pati jaunākā izlase Eiropas čempionātā.

Kvalifikācijā Turcija prasmīgi spēlējusi pret pasaules Top komandām. EČ kvalifikācijā turki savā laukumā pieveica Franciju, bet martā četras reizes atrada vājās vietas Nīderlandei. Taču pēc tam var sekot neizšķirts pret Latviju vai izrauta uzvara pār Andoru. Turkiem vēl trūkst balansa, stabilitātes, lai sasniegtu lielus mērķus tik konkurētspējīgā turnīrā kā Euro 2020.

Itālijas sērijai atklāšanas mačā jāturpinās, taču kādā brīdī turkiem izdosies noķert pretinieku un gūt vārtus. Itālijas uzvara un abas komandas gūs vārtus – labs komplekts čempionāta ievadam.

Prognoze neprecīza: Itālijas uzvara 3:0

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Prognoze: Itālijas uzvara un abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
4.20
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
Sportacentrs.com TV futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Arī Eiropas futbolā Arkādijs ir iekšā - vairāk seko Itālijai, Anglija, Vācijai un Krievijai, kā arī dievina izlašu spēles. Prognozes uz Latvijas un vadošajiem Eiropas futbola čempionātiem.

Eksperta statistika
Likmes
13
Precīzas
5
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
44
Precīzas
14
Zaudētas
29
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT