40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Turcija ir labāka

Tokija, 3:00 @ 04.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Olimpisko spēļu sieviešu volejbola turnīra ceturtdaļfināla sacentīsies Dienvidkorejas un Turcijas izlases. Grupu turnīrā abas valstsvienības izcīnīja pa trim uzvarām un piedzīvoja divus zaudējumus, tādējādi ieņemot trešās pozīcijas.

Turcijas izlase uzņēmusi labu ritmu, jo pēdējās divās spēlēs pārspēta Argentīna un Krievijas Olimpiskās komitejas komanda, savukārt Dienvidkoreja grupu turnīru noslēdza ar zaudējumu Serbijai, pirms tam izcīnot četras uzvaras pēc kārtas.

Visa Turcija atbalsta savas volejbolistes, un viņas savā valstī ir top sportistes, arī viss pozitīvais tiek vērsts dāmu virzienā un nav sliktu komentāru. Manuprāt, Dienvidkoreja ar iekļūšanu ceturtdaļfinālā jau sasniegusi galveno mērķi, bet turcietes, protams, ir daudz labākas, jo praktiski visas spēlētājas pārstāv spēcīgākās volejbola komandas.

Prognozēju, ka Turcija izcīnīs uzvaru ar 3-0.

Prognoze neprecīza: Dienvidkorejas uzvara 3-2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Turcijas uzvara 3-0
Veikt likmi
KategorijaVolejbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63