40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: trešais pusfināls pēc kārtas?

Doha, 18:00 @ 24.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pagājušā gada finālistei Garbinjei Muguruzai tieši Dohas turnīrs ir pirmais šogad, kurā izdevies tikt pāri otrajai kārtai. Ļoti nesekmīgi bijuši iepriekšējie turnīri, jo vairāk par vienu uzvaru katrā spānietei neizdevās gūt. Dohā visai viegli Muguruza pārvarējusi pirmās kārtas, turklāt viņa uzsāka sacensības no otrās kārtas.

Aļona Ostapenko turpina priecēt Latvijas fanus. Jā, vakar prognozēju, ka latviete zaudēs, tomēr pret ranga trešo numuru Barboru Krejčīkovu tika demonstrēts lielisks teniss, kas deva astoto uzvaru pēc kārtas. Sanktpēterburgā viņa tika līdz pusfinālam, Dubaijā Ostapenko uzvarēja, bet tagad atkal nepieciešama vēl viena uzvarai, lai sasniegtu pusfinālu.

Redzot vakardienas spēli, nevar runāt par to, ka Ostapenko sāk nosēsties. Latviete joprojām atrodas izcilā formā, nogurums par sevi vēl nav licis manīt, un Ostapenko ir gatava jebkuram pretiniekam. Muguruza līdz šim nav spēlējusi pārliecinoši, un divas uzvaras Dohā vēl neko nenozīmē, tāpēc prognozēju, ka Ostapenko izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Ostapenko uzvara 6:2, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Ostapenko uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19