Prognoze: Totenhemai nepieciešami punkti

Ņūkāsla, 18:30 @ 17.10.2021

Prognoze precīza!

Svētdien Anglijas Premjerlīgā norisināsies tikai divas spēles, un vienā no tām spēkosies Ņūkāslas “United” un “Tottenham Hotspur”. Septiņu spēļu laikā Ņūkāsla tikusi tikai pie trim punktiem, kas ierindo komandu priekšpēdējā vietā, bet Totenhemai 12 punkti un astotā vieta.

Šeihi ir ienākuši Ņūkāslā, taču skaidrs, ka tur vēl nekas nav mainījies. Jā, galvenais treneris Stīvs Bruiss varētu būt motivēts, lai saglabātu savu darbu, bet kopumā “United” bijusi viena no sliktākajām komandām šajā Premjerlīgas sezonā.

“Hotspur” pēc lieliskā sākuma sekoja briesmīgs turpinājums, un komandai ir nepieciešami punkti un uzvaras. Protams, ka daudz būs atkarīgs no Harija Keina snieguma, taču domāju, ka Totenhemai vajadzētu pāriet pāri, tāpēc prognozēju “Hotspur” uzvaru.

Prognoze precīza: “Hotspur” uzvara 3:2

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Hotspur" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
162
Precīzas
65
Zaudētas
93
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT