40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: TOP10 duelis ceturtdaļfinālā

Melburna, 10:30 @ 26.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Noslēdzošajā “Australian Open” vīriešu turnīra ceturtdaļfinālā tiksies Kanādas pārstāvis Fēlikss Ožē-Aliasims un Daniils Medvedevs no Krievijas. ATP rangā Ožē-Aliasims ieņem devīto pozīciju, kamēr Medvedevs ir otrais labākais tenisists pasaulē. Šogad abi spēlētāji savā starpā sacentīsies jau otro reizi.

Visi mači Ožē-Aliasimam, izņemot trešās kārtas cīņu, bijuši sarežģīti. Turnīrs kanādietim varēja noslēgties jau pirmajā kārtā, jo viņš bija iedzinējos pēc trim setiem ar 1:2, tomēr izdevās atspēlēties pret Emilu Rūsuvori. Nākamajā cīņā pret Alehandro Davidoviču Fokinu bija četri taibreiki, bet pret Marinu Čiliču – divi.

Ar lielu pretestību turnīrā nav sastapies Medvedevs. Jā, otrajā kārtā pret krievu labi spēlēja mājinieku mīlulis Niks Kirjoss, taču tas bija divos setos, kamēr pēdējā spēlē pret Maksimu Kresiju, kurš izceļas ar spēcīgu servi, bija četri seti un divi taibreiki.

Trīs reizes karjeras laikā Medvedevs pārspējis Ožē-Aliasimu, vienreiz tam notiekot jau šogad, kad ATP Kausa ietvaros Krievijas sportists uzvarēja ar 6:4, 6:0. Tik īsā laika sprīdī nekas daudz nevar būt mainījies, tāpēc prognozēju, ka Medvedevs izcīnīs uzvaru ar vismaz septiņiem geimiem (handikaps -6,5).

Prognoze neprecīza: Medvedeva uzvara 6:7(4), 3:6, 7:6(2), 7:5, 6:4

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Medvedeva handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19