40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Tofas” pret “Yalova” pārbaudes spēlē

Bursa, 16:00 @ 02.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Basketbola komandas pamazām sāk gatavoties jaunajai sezonai, un ceturtdienas pēcpusdienā draudzības spēli aizvadīs divas Turcijas komandas – Bursas “Tofas” un “Yalova”. Starpsezonā “Tofas” labi pastiprinājās, kā viens no jaunajiem leģionāriem ir Pako Krūss, kurš savulaik spēlēja “VEF Rīga”, tāpat rindas tika papildinātas ar FIBA Čempionu līgas MVP Keisiju Šepardu.

“Yalova” šosezon debitēs spēcīgākajā Turcijas basketbola līgā, un sastāva komplekcija vēl nav beigusies. Runājot par leģionāriem, tie komandai nav tie labākie, varētu teikt, ka otrās šķiras, atskaitot Glenu Kouziju, kurš arī savulaik spēlējis VEF.

Man patīk “Tofas” jaunās sezonas sastāvs un prognozēju, ka pārbaudes spēlē komanda uzvarēs ar vismaz desmit punktu pārsvaru (handikaps -9,5).

Prognoze precīza: “Tofas” uzvara 87:77

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Tofas" handikaps -9,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.07
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63