40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ticu Latvijai! (VIDEO)

Pekina, 6:10 @ 15.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Neapšaubāmi, ka Latvijas hokeja izlasei nākamais mačs Pekinas olimpiskajās spēlēs ir pats svarīgākais. Jā, latvieši mazliet pabojāja savu “seju” spēlē pret Slovākiju, aizvadot pa galam bezzobainu un bezcerīgu maču. Vārtos atkal būs Jānis Kalniņš, ierindā atpakaļ jābūt Laurim Dārziņam, kurš būs atslēgas spēlētājs vairākumā.

Spēle noteikti nebūs tā pati skatāmākā, būs vairāk rakstura cīņa un mazrezultatīva. Bukmeikeri ne velti par favorīti uzskata Dāniju, kas pirmajās trīs spēlēs izcīnījusi divas uzvaras. Mačs kopumā būs nervozs, jo spēles likme ir augsta, taču būšu patriotisks un prognozēšu Latvijas uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: Dānijas uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.08
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45