Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Tiafo pret Ambēru

Sinsinati, 17:00 @ 17.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sinsinati ATP turnīra pirmās kārtas mačā tiksies amerikānis Frensiss Tiafo, kurš pašlaik ir 52. labākais tenisa spēlētājs pasaulē, un francūzis Ugo Ambērs, kurš rangā ir starp 30 labākajiem spēlētājiem jeb 29. pozīcijā. Savstarpējos dueļos bilance ir vienāda – 1:1.

Pagājušajā nedēļā Toronto Tiafo demonstrēja labu sniegumu, jo pamatturnīrā viņš iekļuva kā laimīgais zaudētājs un aizcīnījās līdz trešajai kārtai. Arī Ambērs startēja Kanādas turnīrā, taču viņš prata uzvarēt tikai vienu maču jeb zaudēja otrajā kārtā.

Interesanti, ka sākotnēji bukmeikeri par favorītu uzskatīja amerikāni, taču drīz vien mainījās koeficienti, saprotot patiesos spēka samērus. Pirms gada Ambērs tika galā ar Tiafo un domājams, ka tas notiks arī tagad, jo kopumā francūzis ir labākā sportiskajā formā un spēlē labāk, par ko liecina rezultāti sezonas griezumā.

Prognozēju, ka Ambērs izcīnīs uzvaru ar vismaz divu geimu pārsvaru (handikaps -2).

Prognoze neprecīza: Tiafo uzvara 7:5, 7:6(9)

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Ambēra handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19