40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Thunder” ir komanda, kura var pārsteigt jebkuru

Oklahomsitija, 3:30 @ 28.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vēl viena spēle, kur uzskatu, ka autsaideru komanda var parūpēties par pārsteigumu. “Thunder” mājās spēlē labi, jo ir uzvarēta pat Milvolki “Bucks”. Vakarnakt uzveikta Atlantas “Hawks”, kas arī šogad ir ļoti laba komanda, kas pretendē uz “play off”. Komanda to izdarīja pat bez Horforda, kurš tika atpūtināts. Uzskatu, ka “Thunder” rāda kvalitatīvu basketbolu un tāpat, kā piemēram, Memfisas “Grizzlies”, mājās var uzveikt jebkuru vienību.

“Thunder” līderis Gildžess-Aleksandrs kopā ar Horfordu un Dortu aizvada labu sezonu, ir labi rezervisti – uzskatu ir pietiekami argumenti, lai uzskatītu, ka Oklahomstija var uzvarēt. Viņi nav tik vāji, kā parāda koeficienti. Savukārt Denveras “Nuggets” pēdējā laikā mazliet buksē un nerāda to labāko sniegumu. Kolorādo štata pārstāvjiem ir kritums formā īpaši prom no mājām – seši zaudējumi iepriekšējās septiņās izbraukuma spēlēs.

Prognoze neprecīza: “Nuggets” uzvara 126:96

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Thunder" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.20
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31