Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Tampa rezultatīvā spēlē uzvarēs

Tampabeja, 2:00 @ 29.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Nacionālās hokeja līgas iepriekšējo divu gadu čempione Tampabejas “Lightning” savā laukumā uzņems līgas sliktāko komandu Arizonas “Coyotes”, kas zaudējusi visās sešās spēlēs. Abu komandu līdzšinējie mači bijuši rezultatīvi. Vairāk par 5,5 vārtiem gūts piecos no septiņiem “Lightning” mačiem, turklāt vēl vienā cīņā fiksēti pieci vārti, un četrās no sešām “Coyotes” spēlēm.

Neapšaubāma favorīte ir “Lightning”, kuras vairākumā izpildītāju netrūkst arī pēc Ņikitas Kučerova traumas. Te jāpiemin, ka “Coyotes” ir absolūti sliktākais mazākums NHL – 35,7%.

Prognozēju, ka “Lightning”, kas sezonu nav sākusi pārāk pārliecinoši, tiks galā ar pastarīti, turklāt parūpēsies par rezultatīvu spēli savu skatītāju priekšā, kopā komandām gūstot vairāk par 4,5 vārtiem.

Prognoze precīza: “Lightning” uzvara 5:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Lightning" uzvara pamatlaikā + vairāk par 4,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23