40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: tabulas kaimiņu tikšanās

Telaviva, 21:05 @ 16.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Otro spēli šajā nedēļā aizvadīs Telavivas “Maccabi” un “Anadolu Efes”. Šosezon komandas aizvadījušas 15 spēles, abām izcīnot septiņas uzvaras un piedzīvojot astoņas neveiksmes, tādējādi turnīra tabulā arī atrodoties blakus – 11. un 10. vietā attiecīgi.

Otrdien “Maccabi” viesojās Stambulā, kur spēlēja pret “Fenerbahce” un piedzīvoja zaudējumu ar 79:90. Tajā pašā laikā citā Stambulas arēnā laukumā devās “Anadolu Efes”, kam izdevās tikt pie panākuma pret “Baskonia” – 87:72.

Lai gan komandām ir vienāda bilance, virzieni, kuros tās dodas, ir pilnīgi pretēji. “Maccabi” jau piedzīvojusi piecas neveiksmes pēc kārtas, kamēr “Anadolu Efes” septiņu spēļu nogrieznī ir pieci panākumi.

Čempione atgūstas pēc sliktā sezonas sākuma, ir uz krietni labāka viļņa nekā Telavivas vienība, tāpēc prognozēju, ka “Anadolu Efes” izcīnīs uzvaru ar vismaz trim punktiem (handikaps -2,5).

Prognoze precīza: “Anadolu Efes” uzvara 92:78

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29