Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Šveice pārspēs Turciju

Baku, 19:00 @ 20.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ja komandas tiktos citā turnīra brīdī, varētu prognozēt salīdzinoši līdzvērtīgu dueli, taču pašreizējos apstākļos daudz vairāk, par ko cīnīties, būs Šveicei. Turcijai derēs tikai graujoša uzvara, un pat ar to var būt par īsu, lai tiktu starp četrām labākajām trešajām vietām, savukārt Šveicei astotdaļfināla ceļazīmei droši vien būs gana ar jebkādu uzvaru – vienīgi nebūtu skaidrs, vai kā grupas otrās vai trešās vietas īpašniecei. Gan Šveice, gan Turcija finālturnīrā ar 0:3 zaudējušas Itālijai, bet pret Velsu labāk nospēlēja šveicieši – neizšķirts 1:1 salīdzinājumā ar turku 0:2.

Domājams, ka Šveice neveiks daudz izmaiņu nedz shēmas, nedz spēlētāju ziņā – tuvāk iekļūšanai pamatsastāvā no rezervistiem varbūt ir Deniss Zakarija un Mario Gavranovičs -, bet Turcijai gan izmaiņas varētu būt būtiskas. Ja kvalifikācijā sastāva mainība un organizētais haoss uzbrukumu veidošanas un spēlētāju pozīciju maiņu ziņā bija ar pozitīvu zīmi, tad finālturnīrā tas bijis liels klupšanas akmens, jo treneris virknē pozīciju arvien nav ticis skaidrībā par pirmo numuru, bet lērums kļūdu piespēlēs ļauj pretiniekiem izmantot milzīgos robus starp līnijām – atlases mačos turku vidējā līnija ar bumbu izrīkojās daudz kvalitatīvāk un rūpīgāk.

Abas izlases finālturnīru sagaidīja ar sešu nezaudētu spēļu sēriju. Turcijai bija četri panākumi un divi neizšķirti, bet Šveice pat bija uzvarējusi sešās spēlēs pēc kārtas.

Prognoze: Šveice izcīnīs uzvaru

Prognoze precīza: Šveices uzvara 3:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Šveice izcīnīs uavru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.65
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90