SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: svarīgs mačs Turcijai

Podgorica, 21:45 @ 16.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ja vēl pirms mēneša turku fani grauza nagus un izlase bija tuvu tam, lai teju zaudētu cerības pat uz otro vietu grupā, nu viss ir strauji mainījies: Buraka Jilmaza pendele pēdējās sekundēs Latvijā (2:1), Norvēģijas klupiens pret mums (0:0) un pašu turku 6:0 pār Gibraltāru, jau apsteidzot norvēģus uz labākas vārtu starpības rēķina un pakāpjoties uz otro vietu. Turklāt Nīderlandes koncentrēšanās zudums Melnkalnē (galotnē no 2:0 un 2:2), pirmkārt, nozīmē to, ka Turcijas sāncensei Norvēģijai būs jāspēlē pret motivētu Nīderlandi, un, otrkārt, to, ka Turcija vēl var pat izcīnīt pirmo vietu grupā.

Lai nu kā, Turcijai uzvara Melnkalnē garantēs vismaz otro vietu, bet turki uz pārspēlēm var tikt arī tad, ja neuzvarēs – ja vien Norvēģija Amsterdamā nepārspēs Turcijas veikumu Podgoricā. Turcijas situāciju uzlabo arī tas, ka pati Melnkalne būs novājināta un bez sportiskām ambīcijām turnīra tabulā. Melnkalnieši ir garantējuši ceturto vietu tabulā un spēlēs bez savām lielākajām zvaigznēm Stevana Jovetiča, Adama Marušiča, kuram izlases nometnē tika atklāta inficēšanās ar Covid-19, un Nikolas Vukčeviča. Melnkalne iepriekšējo piecu spēļu laikā uzvarējusi vienīgi Gibraltāru, tomēr izrautais 2:2 pret Nīderlandi ir brīdinājuma signāls, ka arī šo sastāvu nenovērtēt nedrīkst. Kas atkal turkiem varbūt pat nāks par labu.

Prognozēju Turcijas uzvaru.

Prognoze precīza: Turcijas uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Turcijas uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes4
Precīzas2
Zaudētas2
Atgrieztas0
Peļņa:0,16
Prognozes245
Precīzas111
Zaudētas130
Atgrieztas4
Peļņa:-11,54

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu