Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Stīvensa pret Radukanu

Melburna, 12:00 @ 18.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lielais teniss atgriezies! Savā pirmajā 2022. gada prognozē ieskatīšos Slounas Stīvensas un Emmas Radukanu duelī. Amerikāniete Stīvensa WTA rangā atrodas 67. vietā, kamēr Radukanu ir 18. labākā tenisiste pasaulē. Pēdējais kaut cik sekmīgais “Australian Open” Stīvensai bija 2019. gadā, kad sasniegts astotdaļfināls, bet pēdējos divos gados neizdevās pārvarēt pirmo kārtu.

Stīvensa nepiedalījās nevienā no Austrālijas turnīriem pirms “Australian Open”, kamēr Radukanu kāpa uz korta Sidnejā, tiesa, piedzīvots zaudējums pirmajā kārtā pret Jelenu Ribakinu. Pirmo reizi Radukanu piedalīsies pieaugušo “Australian Open”, bet pēc sensacionālās uzvaras “US Open” viņas sniegums pasliktinājās.

Jaunā Radukanu ir apņēmības pilna atgūt zaudēto, jo Austrālijā viņa esot daudz trenējusies, turklāt arī pēc neveiksmes pret Ribakinu viņa uzreiz devās slīpēt tehniku. Bukmeikeru vērtējumā izteiktas favorītes nav, taču es prognozēšu Radukanu uzvaru, jo viņa krietni apņēmīgāk gatavojusies sezonai, turklāt Stīvensai pēdējos gados sezonas sākumi nav bijuši sekmīgi.

Prognoze precīza: Radukanu uzvara 6:0, 2:6, 6:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Radukanu uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19