40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: spēle būs mazrezultatīva

Pekina, 6:10 @ 15.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Klāt turnīra svarīgākā spēle – Latvijas hokeja izlase Pekinas olimpisko spēļu astotdaļfinālā spēkosies pret Dāniju, kas savā apakšgrupā apspēlēja Čehijas un Šveices izlases, bet Krievijas Olimpiskajai komitejai zaudēja tikai ar 0:2, otro ripu ielaižot tukšos vārtos.

Jau iepriekšējās spēlēs Latvijas un Dānijas komandas uzsvaru lika uz spēli aizsardzībā. Likmes ir augušas, un vērība savu vārtu drošībai – tieši tāpat. Prognozēju, ka spēle būs mazrezultatīva.

Varam atcerēties 2018. gada pasaules čempionātu Dānijā – grupas pēdējā spēlē tikās Latvija un Dānija, uzvarētājai iegūstot vietu ceturtdaļfinālā. Latvijas izlase bija pārāka ar 1:0. Jāpiezīmē, ka toreiz vārtus sargāja Elvis Merzļikins un Frederiks Andersens – divi NHL komandu pirmie numuri. Taču arī Jānis Kalniņš un Sebastians Dāms sevi Pekinā pierādījuši no labākās puses. Prognoze – pamatlaikā abas komandas kopā neiemetīs vairāk par 4,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: Dānijas uzvara 3:2

Latvija pret Dāniju cīņā par vietu TOP8

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Vārtu skaits mazāk (4.5)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23