40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Spartaks” pret “Metta”

Tukums, 15:00 @ 20.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Abas komandas iepriekšējā kārtā guva zaudējumu viesos, tomēr prata gūt vārtus. Šodien šīs komandas tiksies savā starpā Tukumā, kur teorētiski mājinieki būs “Spartaks”, taču tas nav viņu mājas stadions un noteikti nekādas priekšrocības nedos.

Abas komandas ir gados ļoti jaunas. “Spartaks” pamatā ar ārzemnieku spēlētājiem, kamēr “Metta” sastāvu veido galvenokārt vietējie jaunie spēlētāji. Komandai no Jūrmalas katru gadu sezonas sākums ir īpaši sarežģīts, jo viņiem laiks, lai komanda saspēlētos, ir vajadzīgs mazliet ilgāks kā citām komandām.

Man nav šaubu par viņu uzbrukumu, kur tiešām spēlē ļoti kvalitatīvi leģionāri, ar pagājušā gada labāko spēlētāju Belakoviču priekšgalā, taču šis saspēlētības trūkums pamatā atspoguļosies uz aizsardzību, ko, manuprāt, “Metta” arī izmantos, lai gūtu savus otros vārtus šajā Virslīgas sezonā.

Prognoze neprecīza: “Spartaks” uzvara ar 1:0 (0:0)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: abas komandas gūs vārtus - jā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64