40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Spānijas basketbola klasika Eirolīgā

Madride, 22:00 @ 11.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eirolīgas 29. kārtā savā starpā tiksies labākās Spānijas basketbola komandas – Madrides “Real” un “Barcelona”. Turnīra tabulas 1. vietā pašreiz ar 20 uzvarām un astoņiem zaudējumiem atrodas “Barcelona”, bet “Real” kontā ir 17 uzvaras un 11 zaudējumi, kas dod 6. vietu.

Laukuma saimnieki “Real” turpina krāt uzvaras, taču pēdējos mačos gadījies arī pa kādam klupienam. Pēdējās četrās Eirolīgas spēlēs karaliskais klubs uzvaras un zaudējumus dalījis uz pusēm. Viesos “Real” piekāpās “Valencia”, kā arī pagājušajā nedēļā negaidīti zaudēja vājākajai turnīra komandai Maskavas apgabala “Khimki”.

“Barcelona” aizvadītajos četros Eirolīgas mačos trīsreiz uzvarējusi. Par galveno “Barcelona” biedu kļuvusi ASVEL komanda, jo februāra beigās arī savā laukumā tika zaudēts franču komandai, kā rezultātā abos šīs sezonas dueļos tieši ASVEL bijusi pārāka.

Šajā sezonā spāņu basketbola klasika notikusi jau četras reizes, trīsreiz uzvaru svinot Šarūna Jasikēviča vadītajiem “Barcelona” vīriem, turklāt “Real” uzvaru izcīnīja pašās sezonas sākumā. Nevar arī aizmirst, ka Madrides komandas rindās ilgāku laiku nav Fakundo Kampaco, kurš spēlē NBA, bet īsts aizvietotājs nav atradies.

Prognozēju, ka “Barcelona” triumfēs arī šovakar ar vismaz trīs punktu pārsvaru.

Prognoze precīza: “Barcelona” uzvara 81:76

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Barcelona" uzvara ar vismaz 3 punktu pārsvaru (handikaps -3)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.84
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29