Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Sonego ir ieskrējies

Parma, 17:00 @ 26.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Māla turnīrā Parmā šodien tiks aizvadītas astotdaļfināla cīņas, un savā starpā tiksies vietējais tenisists Lorenzo Sonego un amerikānis Sebastians Korda. ATP rangā Sonego ieņem 28. vietu, kamēr Korda atrodas 63. pozīcijā.

Sonego šosezon demonstrē ļoti labu sniegumu, jo aprīlī viņš triumfēja turnīrā Kagliari, savukārt Romā aizcīnījās līdz pusfinālam, turklāt turnīra gaitā pieveica gan Dominiku Tīmu, gan Andreju Rubļovu, savukārt pusfinālā tikai trīs setos zaudēja Novakam Džokovičam.

Korda uz māla nespēlē pārliecinoši, šajā sezonā izcīnot tikai divas uzvaras, no kurām viena ir Parmā. Sonego šajā turnīrā aizvadīs pirmo spēli, taču februārī tenisisti tikās Francijā, un itālis pārliecinoši triumfēja divos setos ar 6:3, 6:2.

Ņemot vērā tenisistu atšķirības sekmes uz māla, prognozēju, ka Sonego izcīnīs uzvaru ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: Kordas uzvara 6:1, 7:5

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Sonego handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19