40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: somu aizsardzība būs neuzlaužama (video)

Pekina, 6:10 @ 20.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Olimpiskās spēles tuvojas noslēgumam, un laiks hokeja turnīra finālam. Daudzi pirms turnīra prognozēja, ka COVID-19 sagādās lielas problēmas, tomēr redzams, ka organizatori pietiekami veiksmīgi tikuši galā. Jāteic, ka pusfināla cīņas bija ļoti aizraujošas.

Somija pamocījās pret simpātiski spēlējošo Slovākiju, taču somi parādīja savu labo aizsardzību, kas ļaus triumfēt arī finālā. Krievija piedzīvoja izbīli, tomēr pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Zviedriju.

Jā, varbūt krieviem sastāvs ir dziļāks un pietiekami solīds ar labu vārtsargu, tomēr prognozēju, ka pamatlaikā uzvarēs Somiju savas labās aizsardzības dēļ. Mačs nebūs rezultatīvs, un somi izcīnīs minimālu uzvaru.

Prognoze precīza: Somijas uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Somijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.42
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45