40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Sofijas CSKA tiks tālāk

17:00 @ 29.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

FK “Liepāja” iepriekšējā kārtā bija viena no tām Latvijas komandām, kas pārsteidza visvairāk, jo tai pret Sofijas CSKA izbraukumā izdevās noturēt bezvārtu neizšķirtu.

Sofijas klubam pēdējā laikā neklājas viegli – nomainīts galvenais treneris, bijušas dažādas nesaskaņas komandas iekšienē un bija pat lieli protesti no faniem. Parasti, kad komandai parādās jauns treneris, vismaz pirmo maču viņa vadībā uz emocionālā pacēluma rēķina tas tiek nospēlēts labi, un ņemot vērā šo faktu, prognozēju, ka CSKA pieveiks FK „Liepāju” ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps (2)). Koeficients šādai likmei noteikti būs ļoti augsts un iekārojams. Liepājnieki pirmo spēli aizvadīja ļoti disciplinēti un labi, bumbas kontrolei pat esot līdzsvarā. Uz mača beigām iniciatīva gan piederēja CSKA vienībai.

Domāju, ka bulgāru komanda jau no pirmajām minūtēm spēlēs ļoti agresīvu un uzbrūkošu futbolu, bet liepājnieki izbraukumā varētu teikt, ka izspieda teju maksimumu. Nesagaidu, ka šoreiz tas viņiem izdosies tik labi, pat neskatoties uz to, ka atbildes mačs notiek Liepājā.

Prognoze neprecīza: CSKA uzvara pēcspēles sitienu sērijā

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Sofias CSKA ar handikapu (-2)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 6.25
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63