40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: smagsvaru duelis – Luiss pret Ganu

Hjūstona, 7:45 @ 08.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdien Hjūstonā cīņu šova UFC 265 “Gane vs Lewis”  ietvaros galvenā cīņa ir lielisks smagsvaru duelis – Francijas pārstāvis Sirils Gans cīnīsies pret amerikāni Deriku Luisu. Šajā cīņā tehnika cīnīsies pret sitiena jaudu. Sirils Gans ir sevi skaļi pieteicis Francijas cīkstonis, kura pamats ir cīņa stājā. Francūzis nāk no Muay Thai bāzes, ir ļoti tehnisks, metodisks, pacietīgs, kā arī augsti inteliģents cīkstonis.

Gans centīsies cīņu pavadīt stājā ar tālākiem sitieniem, cenšoties krāt punktus pret Deriku Luisu. Protams, redzot iespēju, centīsies arī cīņu pabeigt priekšlaicīgi. Sirilam pašlaik nav neviena zaudējuma UFC, pēdējo reizi uzveicot Krievijas talantu Aleksandru Volkovu pirms vairāk kā mēneša.

Deriks Luiss ir UFC smagsvaru triecienmašīna. Kaut arī Derikam ir tikai viens izteikts ierocis, iznīcinošs sitiens ar labo roku, tas ļoti bieži atrod pretinieka galvu un nosūta to nokautā. Derika mērķis būs gaidīt savu iespēju, censties ielauzties Sirila tuvumā. Deriks iepriekšējās cīņās ir cietis no tehniskiem kikbokseriem, par kādu noteikti var uzskatīt francūzi.

Uzskatu, ka Sirils Gans uzvarēs, taču lielāks jautājums ir tas, vai viņam izdosies to izdarīt priekšlaicīgi. Šoreiz izvēlos likmi, ka tas tā notiks. Cīņa paredzēta 5 raundus, kur izturība spēlēs lielu lomu, un izturība Sirilam noteikti ir pārāka. Uzskatu, ka viņa tehnika un pacietība ļaus neuzrauties uz Derika spēcīgo sitienu un ar laiku ļaus sagaidīt iespēju piebeigt pretinieku.

Prognoze precīza: Gana uzvara 3. raundā ar TKO

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Sirila Gana uzvara ar KO, TKO vai DQ
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54