40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Sheriff” joprojām favorītes lomā

20:00 @ 12.07.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Tiraspoles “Sheriff” un Mostaras “Zrinjski” pirmais duelis iepriekšējā trešdienā Bosnijā un Hercegovinā beidzās ar bezvārtu neizšķirtu, abām komandām vārtus apdraudot tikpat reti, cik stereotipiski varētu noprast pēc rezultāta. Līdzvērtīgs pirmais mačs gan ir mazs plusiņš “Sheriff”, kas izvairījās no zaudējuma viesos un otrajā duelī Kišiņevā jau būs izteikta favorīta lomā, īpaši jaunajos Eirokausu laikos, kad nav jāuztraucas par izbraukuma vārtu likumu.

Abi klubi ir savu valstu rekordisti, tomēr vēstures, budžeta un sastāva ziņā “Sheriff”, protams, ir citā dimensijā. Kamēr “Zrinjski” rēķinā ir septiņi tituli, nevienas pārvarētas kārtas Čempionu līgā un Eirokausos klasiskā dienvidnieku bilance ar izteiktu mājas spēļu faktoru (Čempionu līgā mājās 1-4-2, viesos 1-1-4, visā Eirokausu vēsturē viesos 8-6-12), Tiraspoles “Sheriff” par Moldovas čempionu kļuva 20. reizi – ja vēl neskanēja pietiekami iespaidīgi, tad 20. reizi 22 sezonu laikā!

“Sheriff” ierasti ir viena no stiprākajām komandām Čempionu līgas pirmajā kārtā, piecreiz spēlējusi Eirokausu grupu turnīros un pirms gada beidzot arī debitēja Čempionu līgas grupu turnīrā, Madridē uzvarot pašu “Real Madrid” un grupā nepaliekot pēdējā vietā – apsteidzot Doneckas “Shakhtar”. Pagājušajā sezonā mājās “Sheriff” bilance bija 6-0-2. Jā, sastāvu gan piemeklējušas lielas pārmaiņas, kas droši vien arī sekmēja neuzvarēšanu viesos, tomēr ar “Sheriff” finansiālajām iespējām un leģionāru kvantumu grūti šo klubu neuzskatīt par nozīmīgu favorītu mājas spēlē.

Prognoze precīza: “Sheriff” FC uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Sheriff" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90