Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Shakhtar” izrādīs pretestību “Inter”

Milāna, 19:45 @ 24.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Čempionu līgas D grupā Milānas “Inter”, kas ar septiņiem punktiem atrodas otrajā vietā, savā laukumā uzņems Doņeckas “Shakhtar” jeb komandu, kurai ir tikai viens punkts. Jāmin gan, ka Ukrainas komanda vienīgo punktu grupā izcīnījusi tieši pret “Inter”.

Nav nekādu šaubu, ka “Inter” ir cīņas favorīte un pie pareiziem rezultātiem varētu jau garantēt vietu tālāk. “Shakhtar” ir ļoti mazas izredzes pacīnīties par trešo vietu, kas dotu vietu Eiropas līgā, jo “Sheriff” ir par pieciem punktiem vairāk.

Jau minēju, ka pirmais komandu duelis noslēdzās ar punktu sadali. Interesanti, ka arī pagājušajā sezonā komandas vārtus neguva, abus mačus aizvadot 0:0. Ukrainas komanda nebūt nav tik viegls kumoss, kā varētu domāt, tāpēc prognozēju, ka “Shakhtar” šo spēli nezaudēs jeb dubultiespēja X2!

Prognoze neprecīza: “Inter” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Shakhtar" dubultiespēja
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.80
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71