40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Sevastova pakaļ 4. uzvarai pret Gofu

Monreāla, 18:00 @ 10.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Monreālas turnīru uzsāks arī otra Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova, kura pašlaik rangā ieņem 64. vietu. Par iekļūšanu nākamajā kārtā latviete sacentīsies ar 17 gadus veco amerikānieti Koko Gofu, kura ir 24. labākā spēlētāja pasaulē, taču visās trīs iepriekšējās tikšanās reizēs, no kurām divas bijušas šogad, triumfējusi Sevastova.

Gofa šo sezonu var raksturot kā labu, jo vairākos turnīros demonstrēts labs sniegums. “French Open” amerikāniete sasniedza ceturtdaļfinālu, savukārt Parmā viņa triumfēja. Pateicoties labajai spēlei, Gofa ielauzusies starp 25 labākajām tenisistēm. Pēdējo maču vienspēlēs Gofa aizvadīja 5. jūlijā, kad Vimbldonas ceturtdaļfinālā zaudēja Angelikai Kerberei ar 4:6, 4:6.

Sevastova izcēlās ar labu sezonas sākumu, un latviete spēlēja ceturtdaļfinālā gan Maiami turnīrā, gan Īstbornā. Vimbldonā Sevastova sasniedza 3. kārtu, bet turpinājums nav bijis tik labs, jo gan Tokijas olimpiskajās spēlēs, gan Sanhosē piedzīvotas neveiksmes jau pirmajā kārtā.

Protams, ka kopumā labāki rezultāti šosezon bijuši Gofai, bet, kā jau iepriekš minēts, visos savstarpējos dueļos pārāka bijusi Sevastova, kas 17 gadus jaunajai amerikānietei var psiholoģiski nospēlēt par sliktu. Sevastova ir ar lielāku pieredzi, tāpēc prognozēju, ka latviete izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: Gofas uzvara 6:1, 6:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Sevastovas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.80
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19