40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: sērija neatgriezīsies Filadelfijā

Toronto, 2:00 @ 29.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Austrumu konferencē vairs nav zināma tikai viena otrās kārtas dalībniece. Sērijā starp Filadelfijas “76ers” un Toronto “Raptors” pēc pieciem mačiem rezultāts ir 3-2 par labu Filadelfijai, bet pēdējos divus mačus uzvarējusi Toronto. Daudzi uzskata, ka briest pārsteigums, un “76ers” galvenais treneris būs izlaidis ne tikai 3-1 vadības, bet arī 3-0, taču es tā nedomāju.

Pirmajā mačā Toronto “76ers” izglābās, kam sekoja zaudējums un sakāve savā laukumā. Īpaši slikts pēdējā mačā bija Džeimss Hārdens, taču tagad ir tieši tas laiks, kad viņš var apliecināt savas kvalitātes. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Džoelam Embīdam traucē labā īkšķa sastiepums, bet nevar aizmirst arī par Tairīsu Maksiju un Tobiasu Herisu.

“Raptors”, visticamākais, nāksies iztikt bez Freda Vanvlīta. Jā, bez viņa Toronto ir uzvarējusi, taču pieredzējušais basketbolists būtu ļoti svarīgs šādos atbildīgos brīžos, jo citiem, piemēram, debitantam Skotijam Bārnsam, roka var nodrebēt atbildīgākajā brīdī.

Doks Riverss ir spējīgs motivators un ar krietni lielāku pieredzi nekā Niks Nērss. “76ers” sakopos visus spēkus un noteikti negribēs pieļaut septīto spēli, tāpēc prognozēju Filadelfijas uzvaru.

Prognoze precīza: “76ers” uzvara 132:97

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "76ers" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.87
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29