Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Seahawks” rezultatīvi apspēlēs “Texans”

Hjūstona, 20:00 @ 12.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Interesantu koeficientu redzu spēlē starp “Seahawks” un vājo “Texans” komandu. Šoreiz jāatzīst, ka nedaudz iespaidojos no pēdējās “Seahawks” spēles – labai aizsardzībai tika samesti 30 punkti, un komanda kopumā šosezon vājām komandām samet tuvu 30.

Ļoti cerams, ka līdz ar pēdējo spēli formu pēc traumas ir atguvis Rassels Vilsons, kura sadarbība ar saviem “wide reciever” bija atpakaļ tajā zelta līmenī, kuru sagaidām. Aizsardzība zaudējusi vienu no līderiem Džamalu Adamsu, kas tik un tā vairo uzticību manai likmei – “Texans” paveras iespējas gūt punktus.

“Texans” bez pārsteigumiem šogad ir NFL lejasgala komanda, kurai grūti atrast pozīciju, kurā nevajadzētu veikt uzlabojumus. Kaut arī vidēji spēlē komanda gūst 13,7 punktus, “Seahawks” nav tā komanda, kurai bumba ļoti ilgi turas uzbrukumā, līdz ar to paredzu vismaz 14 punktus “Texans”. Ar to vajadzētu pietikt, lai mana likme uzvarētu.

Prognozēju “Seahawks” uzvaru un kopējo punktu skaitu virs 41,5.

Prognoze precīza: “Seahawks” uzvara 33:13

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Seahawks" uzvara un kopā vairāk par 41,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.35
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54