40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: savainojums liks par sevi manīt

Parīze, 16:15 @ 30.05.2022
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Sākusies “French Open” otrā jeb izšķirošā nedēļa. Vīriešu turnīra astotdaļfinālā tiksies Andrejs Rubļovs, kurš ATP rangā ieņem 7. vietu, un Janniks Sinners, kurš ir 12. labākais tenisa spēlētājs pasaulē. Pēdējās divās savstarpējās spēlēs pie panākuma ticis Sinners.

Nevarētu teikt, ka Rubļovam līdz šim “French Open” veicies ļoti viegli, jo katrā no pirmajiem trim mačiem viņš zaudējis setu. Tiekot pie panākuma, Rubļovs atkārtos savu labāko rezultātu šajā turnīrā, kas ir ceturtdaļfināls, kurā viņš spēlēja pirms diviem gadiem. Sinners līdz šim patērējis mazāk spēkus turnīrā, jo tikai vienā spēlē zaudēja setu.

Sinners spēlē ar mikrotraumu, ko viņš guva pēdējā mačā pret Makenziju Makdonaldu. Varēja redzēt, ka tas viņam traucē spēlēt. Rubļovs noteikti ir augstāka līmeņa spēlētājs nekā Makdonalds, kas Sinnera dzīvi padarīs grūtāku. Prognozēju, ka Rubļovs izcīnīs uzvaru.

Likme atgriezta: Sinnera savainojuma dēļ mačs noslēdzās 3. kārtā

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: Rubļova uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19