Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Šauļi cīnās par vietu TOP8

Ķēdaiņi, 18:00 @ 10.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lietuvas basketbola līgā pastarīte Ķēdaiņu “Nevežis” savā laukumā uzņems Kaspara Bērziņa pārstāvēto “Siauliai”. Aizvadītajās 35 spēlēs “Nevežis” izcīnījusi desmit uzvaras, tādējādi atrodoties 10. jeb pēdējā vietā, kamēr Šauļiem ir par divām uzvarām vairāk, ieņemot 8. vietu.

Par lielu pārsteigumu “Nevežis” parūpējās pirms divām dienām, jo savā laukumā izdevās pārspēt Viļnas “Rytas”, taču pirms tam sešās spēlēs bija tikai viena uzvara. “Siauliai” zaudējusi trīs mačus pēc kārtas, tiesa, pēdējā duelī ar Klaipēdas “Neptunas” neveiksme piedzīvota tikai otrajā pagarinājumā, spēlējot labu basketbolu.

Lai gan izbraukumā Šauļi demonstrē nestabilu sniegumu, komandai ir krietni labāks sastāvs, kas arī būs noteicošais faktors šovakar. “Nevežis” var nesatraukties par vietas zaudēšanu, jo nākamajā sezonā turnīrā piedalīsies 11 komandas, savukārt šosezon neviena komanda netiks nomesta līgu zemāk.

Prognozēju, ka “Siauliai” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Siauliai” uzvara 88:87

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Siauliai" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63