Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Sampdoria” gūs panākumu A sērijas mačā

Dženova, 16:00 @ 05.03.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Sampdoria” – “Salernitana” 0:0

Itālijas futbola čempionāta 25. kārta solās būt ļoti interesanta – mūs gaida ne vien tādi dueļi kā “Roma” pret “Juventus” un “Fiorentina” pret “Milan”, bet arī virkne svarīgu spēļu turnīra tabulas lejasgalā. Viena no tām būs svētdien Dženovā, kad uz pēdējo vietu noslīdējusī “Sampdoria” no bedres lūkos rāpties ārā pret “Salernitana”.

Kaut komandas turnīra tabulā šķir 13 punkti un četras vietas, pirmajā aplī “Salernitana” savā laukumā bija pārāka ar 4:0 un “Sampdoria” savās mājās vēl nav izcīnījusi nevienu punktu, spēku samēri ir daudz līdzvērtīgāki, nekā varētu šķist pirmajā acu uzmetienā, un varbūt pat minimāli par labu dženoviešiem.

Potenciāli iegūstamo punktu jeb xP ziņā “Sampdoria” par 10 punktiem apsteidz savu reālo punktu skaitu, kamēr “Salernitana” sniegums laukumā bijis par četriem punktiem vājāks nekā sniegums uz īsto rezultātu tablo. Dženovas klubs ar 20,9 provizoriskajiem punktiem ieņem 17. vietu A sērijā, bet Salerno klubs ar 19,9 punktiem ir 19. vietā.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Sapdoria" gūs panākumu A sērijas mačā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.40
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes9
Precīzas3
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-3,03
Prognozes302
Precīzas140
Zaudētas158
Atgrieztas4
Peļņa:-10,91