40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Sandhagens pret Dillašovu

Lasvegasa, 5:00 @ 25.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz svētdienu ASV pilsētā Lasvegasā norisināsies cīņu šovs UFC “Fight Night Sandhagen vs Dillashaw”, kurā man uzmanību piesaista vakara galvenā cīņa Korijs Sandhagens pret T. Dž. Dillašovu.

Prognozēju Sandhagena uzvaru un lūk kādēļ – pēdējās 10 cīņās Korijs piedzīvojis tikai vienu zaudējumu cīņas pirmajā minūtē pret pašreizējo UFC bantamweight čempionu Aldžamainu Sterlingu. Izskatās, ka šis zaudējums ir bijusi laba mācība Sandhagenam, jo cīkstonis turpina progresēt ar katru cīņu, ļoti ļoti labi strādā kājās ar savu neparedzamo cīņas stilu. Daudzu apskatnieku un ekspertu acīs Sandhagens ir bantamweight divīzijas TOP 3 cīkstonis un tagad viņam priekšā nākošais tests – T. Dž. Dillašovs.

Tīdžejs ir bijušais UFC bantamweight čempions, kuram šī būs pirmā cīņa pēc pozitīvā dopinga testa 2019. gadā un soda izciešanas par to. Dillašovs pats ir atzinies dopinga lietošanā un to nenoliedz, tādēļ secinu, ka dopinga devas noteikti nebija mikrodozas, kuras iespējamas pie dopinga neapzinātas lietošanas.

Lai veiktu likmi uz Tīdžeju gaidāmajā cīņā ir pārāk daudz jautājumu – kā viņš izskatīsies cīņu būrī, ja pēdējo 3 gadu laikā tur pavadījis 32 sekundes, kad tika nokautēts? Kā viņš izskatīsies bez dopinga EPO lietošanas, kas tiešā un pārliecinošā veidā ietekmē cīkstoņa izturību, kas ir tik ļoti svarīga Dillašova kustīgajam cīņas stilam?

Ņemot vērā ka TJ cīņās izlaiž spēcīgus sitienus no labiem bokseriem / kikbokseriem, uzskatu, ka cīņu uzvarēs Korijs Sandhagens.

Prognoze neprecīza: Dillašova uzvara pēc punktiem

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Sandhagena uzvara
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients1.60
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54