40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Samsunspor” – izslēgšanas spēļu galvenā favorīte

Samsuna, 14:00 @ 17.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola 2. līgā sākas izslēgšanas spēles, un ceturtdaļfināla pirmajā mačā “Samsunspor” savā laukumā tiksies ar “Manisa”. Regulārajā sezonā “Samsunspor” bija otra spēcīgākā komanda, bet “Manisa” atradās 9. vietā, līdz ar to kā pēdējā tiekot izslēgšanas spēlēs.

“Samsunspor” spēlēja ļoti labi, taču nespēja triumfēt regulārajā sezonā, kas ļautu izcīnīt vietu augstākajā līgā. Ņemot vērā, ka pirmā vieta nepiedalās “play-off”, tieši “Samsunspor”, manuprāt, ir galvenā favorīte uz zeltu. Komanda nevar atļauties vaļības, jo sērija notiek līdz divām uzvarām.

Interesanti, ka “Manisa” un vēl trim komandām bija identiska bilance, taču tai bija vissliktākā savstarpējā bilance, tādējādi nokrītot uz 9. vietu.

Regulārajā sezonā komandas uzvaras dalīja uz pusēm, taču prognozēju, ka “Samsunspor” sāks šo sēriju ar vismaz piecu punktu uzvaru (handikaps -4,5).

Prognoze precīza: “Samsunspor” uzvara 73:65

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Samsunspor" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.86
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63