40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: saldais ēdiens – “Ak Bars” un “Avangard” 7. spēle

Kazaņa, 19:00 @ 15.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Izšķirošie notikumi KHL Austrumu konferences finālā ir klāt – septīto spēli ceturtdienas vakarā aizvadīs Kazaņas “Ak Bars” un Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”.

Abas komandas ir viena otras cienīgas un jau pēc 2. spēles, kad “Avangard” sērijā panāca 2-0, teicu, ka tik ātri sērija nebeigsies. Jā, hokejs varbūt nav bijis pats skatāmākais, bet intriga ir ļoti liela visos mačos. Pirmo reizi KHL izslēgšanas spēļu vēsturē vienas sērijas ietvaros sešas uzvaras izcīnījušas komandas, kas spēlē izbraukumā.

“Ak Bars” treneri pēdējā mačā atstāja rezervē vairākus līderus, kas varētu būt kā sods par neapmierinošo sniegumu, bet būs interesanti redzēt, vai viņi būs laukumā septītajā mačā. Līdzšinējā sērija parādījusi to, ka hokejs nav tas rezultatīvākais, taču izslēgšanas spēles ar to parasti ir raksturīgas.

Kazaņas komandai spēlētāju resurss ir nedaudz lielāks, savukārt Omska ir raksturā ļoti spēcīga, kārtīga un ļoti strādājoša komanda, taču prognozēju, ka “Ak Bars” izcīnīs uzvaru un komandas kopā negūs vairāk par pieciem vārtiem (under 5,5).

Prognoze neprecīza: “Avangard” uzvara papildlaikā 4:3

Īpašais piedāvājums: KHL Austrumu konferences “būt vai nebūt” spēle! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Ak Bars" uzvara un kopā mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.65
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45