Kazaņa, 19:00 @ 15.04.2021

Prognoze neprecīza!

Izšķirošie notikumi KHL Austrumu konferences finālā ir klāt – septīto spēli ceturtdienas vakarā aizvadīs Kazaņas “Ak Bars” un Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”.

Abas komandas ir viena otras cienīgas un jau pēc 2. spēles, kad “Avangard” sērijā panāca 2-0, teicu, ka tik ātri sērija nebeigsies. Jā, hokejs varbūt nav bijis pats skatāmākais, bet intriga ir ļoti liela visos mačos. Pirmo reizi KHL izslēgšanas spēļu vēsturē vienas sērijas ietvaros sešas uzvaras izcīnījušas komandas, kas spēlē izbraukumā.

“Ak Bars” treneri pēdējā mačā atstāja rezervē vairākus līderus, kas varētu būt kā sods par neapmierinošo sniegumu, bet būs interesanti redzēt, vai viņi būs laukumā septītajā mačā. Līdzšinējā sērija parādījusi to, ka hokejs nav tas rezultatīvākais, taču izslēgšanas spēles ar to parasti ir raksturīgas.

Kazaņas komandai spēlētāju resurss ir nedaudz lielāks, savukārt Omska ir raksturā ļoti spēcīga, kārtīga un ļoti strādājoša komanda, taču prognozēju, ka “Ak Bars” izcīnīs uzvaru un komandas kopā negūs vairāk par pieciem vārtiem (under 5,5).

Prognoze neprecīza: “Avangard” uzvara papildlaikā 4:3

Īpašais piedāvājums: KHL Austrumu konferences “būt vai nebūt” spēle!

Īpašai spēlei pienākas īpašs bonuss!

50%naudas atmaksa

Prognoze: "Ak Bars" uzvara un kopā mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.65
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT