Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Salavat Yulaev” centīsies pārtraukt zaudējumu sēriju

Ufa, 16:00 @ 25.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Kontinentālās hokeja līgas smagsvars Ufas “Salavat Yulaev” savā laukumā uzņems Podoļskas “Vityaz”, kas nule atvadījās no Mika Indraša un savulaik NHL spēlējušā aizsarga Viktora Antipina. Rietumu konferences pēdējās vietas īpašniece izkārusi balto karogu.

“Vityaz” cerības uzvarēt parasti dod tikai viens virknējums, ko veido leģionāri Niko Ojameki, Miro Āltonens un Daniels Odets. Taču iepriekšējo spēli Āltonens izlaida slimības dēļ, bet Odets mača gaitā iedzīvojās traumā. Ja viņi nespēlēs arī Ufā, tad “Vityaz” klāsies plāni.

Kaut “Salavat Yulaev” sniegums pēdējos mačos nav bijis pats pārliecinošākais, pretinieku nespēka dēļ uzskatu, ka ufieši gūs uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Salavat Yulaev" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.79
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23