Čerepoveca, 18:00 @ 02.11.2021

Prognoze neprecīza!

“Severstal” uzņēmusi ļoti labu formu – sešas uzvaras pēc kārtas un uz kādu brīdi var būt drošībā par “play-off” zonu. No savainoto spēlētāja saraksta beidzot izņemts un uz soliņa jau bija atgriezies Podjapoļskis. Ļoti iespējams, ka tieši šodien redzēsim viņa pirmo spēli šosezon, taču šobrīd visi “Severstaļ” vārtsargi ir līdzvērtīgi un būs ļoti smagi trenerim izvēlēties, kurš var labāk nospēlēt attiecīgo spēli. Uzbrukums “Severstal” ir labā formā šobrīd un noteikti sagādās daudz vārtu gūšanas momentus šodien pret “Spartak”.

“Spartak” pēdējos mačos spēlē diezgan atklātu hokeju, un vārtsargu līnija arī īsti “nepavelk”, lai būtu vieglāk izcīnīt punktus. Pēdējās spēlēs, ja uzvaras tiek izcīnītas, tad tas notiek ļoti atklātos mačos, kur ir kopumā gūti seši vai pat septiņi vārti.

Prognozēju, ka kopā tiks gūti vairāk par 4,5 vārtiem. Manuprāt, šajā prognozē ir vērtība.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 2:2

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: vairāk par 4,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.92
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
5
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
83
Precīzas
42
Zaudētas
36
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT