40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Sabres” pret “Bruins”

Bufalo, 2:00 @ 23.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Zemgus Girgensons un visa Bufalo “Sabres” komanda sezonas ievadā parūpējušies par pārsteigumiem. Latviešu uzbrucējs pirmajās trīs spēlēs ticis pie četriem rezultativitātes punktiem, bet “Sabres” guvusi trīs uzvaras pēc kārtas. Tomēr arī pēc šāda starta prognozes nav mainījušās – “Sabres” nav komanda, kurai tiek atvēlēta vieta izslēgšanas spēlēs.

Sezonas sākums “Sabres” lutinājis ar labu kalendāru, bet šoreiz būs izņēmums – jaudīgā Bostonas “Bruins” komanda. Bostona bijusi pārāka deviņos no iepriekšējiem desmit savstarpējiem dueļiem, un astoņas no šīm uzvarām gūtas pamatlaikā. To paredzu arī šoreiz. “Sabres” ievadā spēlējusi tiešām labi, nevis paļāvusies tikai uz veiksmi vai vārtsargu brīnumiem, bet “Bruins” būs pārāk ciets rieksts.

Prognoze precīza: “Bruins” uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bruins" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23