40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Sabaļenkai jāapliecina favorītes statuss

Melburna, 12:00 @ 24.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Klāt otrā “Australian Open” nedēļa, kas nozīmē to, ka sākušās izšķirošās cīņas. Astotdaļfinālā savās starpā tiksies Igaunijas pārstāve Kaja Kanepi un Baltkrievijas sportiste Arina Sabaļenka. WTA rangā Kanepi atrodas otrajā simtā jeb 115. vietā, savukārt Sabaļenka pašlaik ir otra labākā spēlētāja pasaulē.

Tikai daži un, visticamākais, kvēlākie Kanepi fani varēja prognozēt, ka sportiste sasniegs “Australian Open” astotdaļfinālu, tomēr izloze darīja savu, ļaujot igaunietei aizspēlēties tik tālu. Pēdējā mačā Kanepi apspēlēja austrālieti Madisonu Inglisu (2:6, 6:2, 6:0), taču Igaunijas otrajam numuram nepadevās pirmā serve (40%), kā arī viņa četas reizes tika nobreikota.

Sabaļenkas ceļš līdz ceturtajam mačam bija grūtāks, jo visos trīs dueļos bija nepieciešami trīs seti, turklāt vienmēr baltkrieviete zaudēja pirmo setu. Ņemot vērā to, ka viegli nav bijis, par tikšanos ar Kanepi astotdaļfinālā Sabaļenka nevar būt bēdīga, tiesa, pirms gada citā Melburnas turnīrā Kanepi pārspēja Sabaļenku.

Dueļa favorīte, protams, ir Sabaļenka, lai gan abas spēlētājas demonstrējušas nestabilu sniegumu. Kanepi ir problēmas ar pirmo servi, kamēr Sabaļenka labi uzņem otro, tādējādi viņai būs daudz breiku iespējas. Prognozēju, ka Sabaļenka uzvarēs ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -4).

Prognoze neprecīza: Kanepi uzvara 5:7, 6:2, 7:6(7)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Sabaļenkas handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19