40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Rīgas derbijs būs rezultatīvs

Rīga, 20:00 @ 27.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Klāt Latvijas futbola sezonas otrais Rīgas derbijs starp “Riga” un RFS, turklāt tieši šajā mačā “Riga” aizvadīs pirmo spēli “Skonto” stadionā. “Riga” piektdienas vakaru sagaidīs ar četru uzvaru sēriju, RFS – pat ar astoņu, taču tik lielas sportiskās kvalitātes ažiotāžas ap šo spēli, kā varēja gaidīt marta ievadā, tomēr nav. “Riga” vāji sākusi sezonu, no līderēm “Valmieras” un RFS atpaliekot jau par septiņiem punktiem, rādot visai nepārliecinošu sniegumu un jau šķiroties no galvenā trenera Torstena Finka. Tiesa gan, situācija tabulā sola, ka “Riga” vajadzētu būt niknai kā ievainotam zvēram, jo punkti ir ārkārtīgi vajadzīgi.

Latvijas bagātākā kluba “Riga” lielākā problēma šajā sezonā ir spēles pret tiešajām konkurentēm. Ja pret apakšējo sešinieku iegūti 28 no 30 punktiem – pat RFS zaudējusi vairāk punktu (izcīnīti 32 no 36), tad pret konkurentēm piedzīvoti četri zaudējumi piecās spēlēs – kamēr RFS ir divas uzvaras trijos mačos, taču visas lielās otrā apļa spēles vēl ir priekšā. Ja pret apakšējo sešinieku “Riga” ielaidusi tikai divus vārtus, tad nevienā no piecām lielajām spēlēm nav izdevies palikt sausā. Arī pirmajā Rīgas derbijā – jau agri izvirzījusies vadībā, “Riga” beigās zaudēja ar 1:2.

Trijās no piecām “Riga” spēlēm pret tiešajām konkurentēm kopumā gūti trīs vārti, bet vēl rezultatīvāki bijuši RFS dueļi pret lielo četrinieku – viena spēle ar pieciem vārtiem, viena spēle ar četriem vārtiem un viena spēle ar trim vārtiem, katrā mačā vismaz vienus iesitot un vismaz vienus arī ielaižot, bet triju maču griezumā iesitot un ielaižot pa diviem vārtiem spēlē. Šajā vakarā RFS diskvalifikācijas dēļ nebūs slovēņu aizsardzības milža Žigas Lipuščeka, un problēmas aizsardzībā atkal gaidāmas abās komandās – ja vien treneri izvēlēsies par labu uzbrukuma, nevis nogaidošam aizsardzības futbolam.

Prognoze neprecīza: “Riga” FC uzvara 2:0 (2:0)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.06
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90