40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Riga” FC ir favorīte

Rīga, 20:00 @ 05.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtā “Riga” FC Daugavas stadionā spēlēs pret Maltas “Hibernians”. Jā, “Riga” šajā cīņā ir favorīte – gan pēc koeficientiem, gan pēc sastāva, gan pēc citiem rādītājiem. Būtiski pieminēt, ka Maltā sezona vēl nav sākusies un “Hibernians” spēlējusi tikai Eirokausos.

Iepriekšējā kārtā “Hibernians” pārspēja Sanmarīno čempionvienību ļoti rezultatīvās spēlēs (summā 7:3), kamēr Čempionu līgā pārliecinoši ar 0:5 zaudēts Tallinas “Flora”. “Riga” FC ir laba situācija ar sastāvu, jo klāt nākuši vairāki spēlētāji, arī Vladimirs Kamešs, kurš ļoti ātri atjaunojies pēc savainojuma un ir tuvu tam, lai atgrieztos laukumā.

Virslīgā rīdzinieki aizvadītajā nedēļā nespēlēja, tāpēc bija daudz brīvu dienu, lai sagatavotos spēlei. Prognozēju, ka “Riga” FC uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: “Hibernians” uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Riga" FC handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84