40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: RFS nostāsies uz uzvaru takas

Rīga, 19:00 @ 05.04.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ RFS – “Liepāja” 2:0 (2:0)

Sniegputeņa dēļ izlaiduši pirmo spēli pret “Metta”, liepājnieki šosezon tikušies tikai ar augšgala komandām un pēc cīņām pret “Valmieru” (1:0) un “Riga” (0:3) dosies pie nesenās Eirokausu grupu turnīra dalībnieces RFS, kas pēc neizšķirtiem pret tām pašām pretiniecēm “Valmieru” (0:0) un “Riga” (1:1) trešajā kārtā beidzot izcīnīja pirmo uzvaru – nebūt ne viegls 2:0 pret Virslīgas debitanti “Jelgavu”.

Kaut arī “Liepāja” izbraukumā pret RFS nav zaudējusi divās spēlēs pēc kārtas (2:2, 0:0), šajā mačā un sezonā kopumā izteiktai favorītei vajadzētu būt RFS, kas ir jūtami spēcīgāka uz papīra un bijusi labāka arī pirmo kārtu snieguma ziņā. “Liepāja” ziemā ir piedzīvojusi lielas pārmaiņas (un šķietami ne uz labo pusi), smagu traumu dēļ zaudējusi virkni potenciālo pamatsastāva spēlētāju un vēl tikai iespēlē jauno sastāvu – kā rādīja pirmās divas spēles pret it kā tiešajām konkurentēm, darba vēl ir ļoti, ļoti daudz.

RFS arī šosezon turpina spēlēt samērā primitīvu futbolu, daudz paļaujoties uz divcīņām un pārsvaru otrajā stāvā, taču “Liepājai” pret šādu spēles stilu var rasties lielas problēmas, jo iepriekšējā kārtā “Riga” pēc centrējumiem darīja visu, ko vēlējās, – liepājnieku aizsardzības centrs savu vārtsargu Vladislavu Lazarevu atstāja likteņa varā, vairākkārt pieļaujot atkārtotas sitiena iespējas. Marko Regža un Marko Dabro savus vārtus guva tieši ar otrajiem piegājieniem. Tāpat aizsardzības trešdaļā liepājnieki bieži vien atstāja pārāk lielu plašumu, kas savukārt varētu dot iespēju RFS pussargiem atgādināt par savu bīstamo ieroci – sitieniem no vidējas distances.

Pēc mēneša vai diviem varbūt redzēsim jau pavisam citu “Liepāju”, bet pašreizējā gatavībā RFS ir uzskatāma par pusklasi stiprāku komandu. Tas gan vēl būs jāpierāda arī laukumā.

Prognozes rezultāts:Precīza
RFS uzvarēs Liepāju
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90